اخبار شركت اخبار شركت

Untitled Document
فروش لودسل با شرايط استثنايي
شرکت توزين الکتريک در راستاي حمايت از مشتريان و صاحبان باسکول، اقدام به فروش لودسل ، بدون واسطه و با شرايط و تخفيفات ويژه مي نمايد .جهت کسب اطلاع بيشتر از اين شرايط لطفا روي لينک درج شده در متن خبر کليک کنيد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴
توزين الکتريک در رسانه ملي
برنامه تلويزيوني "صفر تا صد " که داستان موفقيت پيشتازان علمي و بنيانگذاران شرکت هاي بزرگ و موفق دانش بنيان را بيان مي کند اين هفته پنج شنبه مورخ 96/04/22ساعت 19 با حضور جناب آقاي مهندس مرتضي پويان موسس و مديرعامل گروه توزين الکتريک روي آنتن شيکه 4 سيما مي رود
۱۳۹۶/۰۴/۲۰
شرکت توزين الکتريک واحد نمونه صنعتي
در بيست و دومين مراسم نکوداشت تجليل و معرفي واحد هاي نمونه صنعتي استان اصفهان، جناب آقاي مهندس محمود پويان قائم مقام مديرعامل و عضو هيئت مديره شرکت توزين الکتريک، لوح تقدير واحد نمونه صنعتي سال 95 را از مسئولين وزارت صنعت و معدن دريافت نمود.
۱۳۹۶/۰۴/۱۸
توزين الکتريک روي تيتر خبرگزاري ها
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ متخصصان شرکت دانش بنیان توزين الکتريک با تولید سامانه هوشمند حمل و نقل خودرو و پشت سر گذاشتن رقبای خارجی، ۱۰۰ درصد بازار داخل را به خود اختصاص دادند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۸
درخشش توزين الکتريک در عرصه بين المللي
با توجه به حضور موفق توزين الکتريک در عرصه داخلي و انعقاد قرارداد بزرگترين پروژه ITS کشور در حوزه سيستم هاي حمل و نقل هوشمند و سيستم هاي توزين در حال حرکت جاده اي با سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي کشور ، اين شرکت با حضور در بازارهاي جهاني اقدام به معرفي محصولات خود در اين حوزه نمود.
۱۳۹۶/۰۳/۰۹
حضور جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در غرفه توزین الکتریک
جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به همراه جناب آقای دکتر نهاوندیان رییس دفتر رئیس جمهور، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، جناب آقای مهندس چیت چیان وزیر محترم نیرو، جناب آقای دکتر سلطانی رییس محترم صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و برخی دیگر از مدیران ارشد این سازمان از غرفه گروه توزین الکتریک بازدید بعمل آوردند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۹
توزين الکتريک مجری بزرگترین پروژه ITS کشور
گروه توزين الکتريک موفق گرديد مجري دومين پروژه بزرگ و ملي ITS کشور با موضوع مکانیابی، خرید، نصب، راه اندازی، بهره برداری و نگهداری 65 سامانه توزین در حال حرکت (WIM) شود
۱۳۹۶/۰۱/۳۰
بازديدوزير راه ازغرفه توزين الکتريک
در حاشيه دومين همايش سيستم هاي حمل و نقل هوشمند، وزير محترم راه و شهر سازي جناب آقاي دکتر عباس آخوندي و معاونين ايشان با بازديد از غرفه توزين الکتريک از آخرين دستاورد هاي دانش بنيان اين شرکت در حوزه ITS بازديد بعمل آوردند
۱۳۹۵/۱۱/۲۵
مرتضي پويان رئيس کميته OIML/TC1 شد
نشست ترميم کميته فني متناظر با کميته هاي فني سازمان در حوزه واژه شناسي OIML/TC1 با حضور مدعوين و فعالان حوزه اندازه شناسي و توزين کشور روز چهارشنبه 13 بهمن 95 ، در سازمان ملي استاندارد ايران برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵
اولین مقاله ایران در بولتن OIML
بنا به گزارش مرکز ملی اندازه شناسی برای اولین بار مقاله علمی با عنوان سیستم های توزین در حال حرکت در بولتن سازمان بین المللی اندازه شناسی قانونیOIML به چاپ رسیده است.
۱۳۹۵/۰۷/۱۹
دعوت به بازدید از شانزدهمين نمایشگاه بین المللی صنعت تهران
نمايشگاه بين المللي صنعت تهران مهمترين عرصه رقابت فعالان اقتصادي، صاحبان صنايع و كارآفرينان داخلي و خارجي بوده كه همه ساله در آن شركت هاي فعال نوآوريهاي علمي، تكنولوژيكي خود را در معرض ديد نقادانه صنعتگران به نمايش مي گذارند
۱۳۹۵/۰۷/۱۰
خطبه غدير
ممكن است افراد بسيارى در طول تاريخ از حادثه غدير و اهميت آن سخن گفته باشند، اما هيچ يك از اين سخنان نمى توانند بيانگر عظمت و شكوه غدير باشد،
۱۳۹۵/۰۶/۲۹
همايش مديران جهادي ايران
مرتضي پويان مدير عامل گروه توزين الکتريک حائز دریافت نشان افتخار و به عنوان مدیر برگزیده جهادی جمهوري اسلامي ايران در بخش شرکت هاي خصوصي گرديد.
۱۳۹۵/۰۴/۱۲
حضور مرتضي پويان، کار آفرين برتر در برنامه تلويزيوني
مرتضي پويان مديرعامل گروه توزين الکتريک بعنوان کارآفرين برتر قرار است در روز پنج شنبه 6 خرداد 95 ساعت 19:15 بر روي فرش قرمز برنامه "روز آمد " در شبکه 5 سيما حاضر گردد.
۱۳۹۵/۰۳/۰۳
پيام نوروزي مدير عامل توزين الکتريک
نوروز پيام آور تحول، طراوت، بالندگي، زايش و زيبايي است. منت خداي بزرگ را که با بارش مستمر فضل و کرم بيکرانه اش نعمات و برکات بيشماري را به ما عطا کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶
کانال تلگرام توزين الکتريک
در کانال تلگرامي توزين الکتريک عضو شوید و از جديد ترين و آخرين اخبار و مطالب مفيد مربوط به باسکول و صنعت توزين با خبر شويد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲
مهندس مهدي حسيني به ديار حق شتافت
روح پاک مهندس مهدی حسینی کارشناس ارشد و صاحب منصب سازمان ملی استاندارد ایران در جوار رحمت حضرت حق ( جل جلاله) آرام گرفت.
۱۳۹۴/۱۱/۰۳
افتتاح سيستم بومي توزين در حال حرکت جاده ايWIM
افتتاح و بهره برداري از سيستم بومي توزين در حال حرکت جاده اي در محور ترانزيتي نايين – اردکان توسط معاونت محترم وزير راه و شهر سازي، امام جمعه، فرماندار و ديگر مقامات عاليرتبه استاني در مورخ 25 آذرماه 94 در محل پروژه، برگ زرين ديگري بر افتخارات توزين الکتريک افزود.
۱۳۹۴/۰۹/۲۹
توزين الکتريک فراتر از استاندارد جهاني در حوزه WIM
گروه توزين الکتريک با توکل به خداوند متعال، تکيه بر دانش و توان متخصصين خود و تلاش شبانه روزي پرسنل کارخانه در واحد هاي مختلف، موفق به راه اندازي سيستم هاي توزين در حال حرکت جاده اي (WIM ) فراتر از استاندارد روز دنيا گردید.
۱۳۹۴/۰۹/۰۹
تجليل از توزين الکتريک بعنوان واحد برگزيده و صادر کننده نمونه
گروه توزين الکتريک در مراسم روز ملي صادرات بعنوان يکي از واحد هاي برگزيده و صادر کننده نمونه تنديس و لوح تقدير را از مسئولين و مقامات دولتي حاضر در مراسم دريافت نمود.
۱۳۹۴/۰۹/۰۷