خبر خبر

تسهيلات ويژه خريد باسکول

گروه صنعتی توزین الکتریک با تحلیل و موقعیت سنجی دقیق شرایط اقتصادی حال حاضر کشور، در راستای راهبرد کلان مجموعه و به منظور مساعدت و تامین رفاه حال صاحبان مشاغل ، با استفاده از جایگاه و اعتبار ویژه این گروه صنعتی در عرصه اقتصاد و صنعت کشور، اقدام به عقد تفاهم نامه همکاری به ارزش  800.000.000.000 (هشتصد میلیارد ریال) با بانک انصار نموده است. به موجب این تفاهم نامه همکاری، مشتریانی که قصد خرید محصولات شرکت توزين الکتريک را داشته باشند با استفاده از معرفی نامه و پیش فاکتور رسمی این شرکت، میتوانند تا کل مبلغ پیش فاکتور را بصورت  اعتبار از بانک انصار تسهيلات دريافت کنند.

در شرایط فعلی اقتصادی که دریافت وام های بانکی، با محدودیت های فراوان روبروست و نیازمند تضمین های سنگین و زمانبر است و همچنین بازپرداخت های آن همراه با سودهای سنگین محاسبه خواهد شد، این تسهیلات، فرصتی مغتنم برای مشتریان فراهم آورده که با استفاده از اعتبار گروه صنعتی توزین الکتریک نزد بانک انصار، و با پرداخت سودی اندک، اقدام به خرید سیستم توزین مورد نیاز خود، بصورت قسطی نمایند. لذا با این شرایط ویژه و منحصر به فرد، تهیه باسکول که یک سیستم استراتژیک برای رشد هر بنگاه اقتصادی صنعتی محسوب می شود با سهولت بیشتری میسر خواهد شد.

  1. تسهیلات فوق در بازپرداخت های 12، و 24  و 36 ماهه قابل تقسیط است.
  2. جهت صنوف فعال در حوزه دام و طيور داراي پروانه بهره برداري معتبر، اين امکان وجود دارد که اقساط 3 ماه يکبار پرداخت گردد.

                                                                                                                                                         

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بيشتر و استفاده از اين طرح با شماره تلفن 0218234 تماس حاصل فرماييد. مشاوران گروه توزين الکتريک اين آمادگي را دارند تا ضمن ارائه توضيحات تکميلي زمينه را براي استفاده شما مشتريان محترم از اين طرح ويژه فراهم نمايند.

 
منبع : گروه صنعتي توزين الکتريک
۱۳۹۴/۰۷/۲۸
ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر شما
ارسال
نظرات ارسال شده