فيلم هاي آموزشي فيلم هاي آموزشي

شركت صنعتی فرد ایران  همواره سعی بر آن داشته كه با استفاده از تكنولوژی های روز دنیا و استفاده از اساتید فن در حوزه های مختلف اقدام به خدمات رسانی مطلوب در همه حوزه ها به كلیه مخاطبان خود نماید در این راستا واحد سمعی بصری شركت با استفاده از نیرو های متخصص و كارآمد و تجهیزات به روز سینمایی اقدام به ساخت فیلم های مختلف آموزشی و معرفی شركت نموده است .جهت مشاهده فیلم های شركت می توانید از طریق لیستی كه در ذیل آمده است اقدام فرمایید.

$onvan

برنامه روز جهاني اندازه شناسي در سال 1388

روز جهاني اندازه شناسي در سي و يك ارديبهشت هر سال مي باشد در اين روز با برگزاري همايش اقدام به بررسي عناوين مهم در اين حوزه و ارائه راهكار هاي مناسب در جهت توسعه و بهبود فضاي اندازه شناسي در كشور مي گردد .
$onvan

ابلاغ استاندارد ملي 10274 از طرف رئيس وقت اداره استاندارد

استاندارد ملي منسوخ شده 747 مربوط به باسكول هاي جاده اي در مقطعي تدوين شد كه كليه باسكول ها مكانيكي بوده و باسكول هاي الكترونيكي به بازار عرضه نشده بودند.با توجه به عرضه روزافزون باسكول هاي الكترونيك در بيست سال اخير وجود استاندارد كامل تري بسيار ضروري مي باشد. سرانجام پس از وقفه هاي طولاني و با تلاش انجمن صنفي توليدكنندگان، متخصصين و افراد مطلع، كميته تدوين با حضور اساتيد دانشگاهي و كارشناسان خبره تشكيل شد و استاندارد ملي10274در سال 1386 تدوين گرديد.
$onvan

معرفي انجمن توليد كنندگان وسايل سنجش و توزين ايران

انجمن صنفي توليد كنندگان وسايل سنجش و ابزار دقيق سال هاست كه به عنوان يك نهاد خصوصي اقدام به فعاليت هاي موثر در حوزه سنجش و ابزار دقيق نموده است اين انجمن كه اكثر توليد كنندگان فعال در اين حوزه در آن عضو مي باشد همه ساله با برگزاري جلسات متعدد و كارشناسي برنامه در جهت رفع مشكلات و بهبود مسايل اين حوزه دارد اين برنامه به معرفي اجمالي انجمن پرداخته است.
$onvan

سالگرد تاسيس انجمن توليد كنندگان وسايل سنجش و توزين ايران

انجمن صنفي توليد كنندگان وسايل سنجش و ابزار دقيق سال هاست كه به عنوان يك نهاد خصوصي اقدام به فعاليت هاي موثر در حوزه سنجش و ابزار دقيق نموده است اين انجمن كه اكثر توليد كنندگان فعال در اين حوزه در آن عضو مي باشد همه ساله با برگزاري جلسات متعدد و كارشناسي برنامه در جهت رفع مشكلات و بهبود مسائل اين حوزه دارد .
$onvan

يازدهمين سال تاسيس انجمن صنفي توليد كنندگان وسايل سنجش و ابزار دقيق

انجمن صنفي توليد كنندگان وسايل سنجش و ابزار دقيق سال هاست كه به عنوان يك نهاد خصوصي اقدام به فعاليت هاي موثر در حوزه سنجش و ابزار دقيق نموده است اين انجمن كه اكثر توليد كنندگان فعال در اين حوزه در آن عضو مي باشد همه ساله با برگزاري جلسات متعدد و كارشناسي برنامه در جهت رفع مشكلات و بهبود مسائل اين حوزه دارد اين برنامه مناسبت يازدهمين سال تاسيس اين انجمن ساخته شده است.
$onvan

معرفي جعبه تقسيم سارتوريوس

جانكشن باكس وسيله اي است كه وظيفه اتصال لودسل ها به يكديگر و يكسان سازي نقاط مختلف باسكول از لحاظ نمايش وزن را بر عهده دارد. اهميت جانكشن باكس تا جايي است كه نهايت دقت لودسل و نشاندهنده باسكول به دقت آن وابسته است. جعبه تقسيم مدل ضد رطوبت سارتوريوس يكي از بهترين جانكشن باكس هاي موجود در جهان است. اين فيلم به معرفي اين جعبه تقسيم مي پردازد.