كاتالوگ محصولات كاتالوگ محصولات

شركت فرد ایران  همواره سعي بر آن داشته كه با استفاده از تكنولوژي هاي روز دنيا و استفاده از اساتيد فن در حوزه هاي مختلف اقدام به خدمات رساني مطلوب در همه حوزه ها به كليه مخاطبان خود نمايد در اين راستا واحد بازاريابي شركت با استفاده از نيرو هاي متخصص و كارآمد اقدام به شناسايي نيازهاي مشتريان خود نموده و براي هر محصول كاتالوگ مرتبطي را تهيه و در اختيار مخاطبان خود قرار داده است اين كاتالوگ ها به دو صورت چاپي و الكترونيكي قابل دريافت مي باشد جهت دريافت فايل كاتالوگ محصول خود مي توانيد از طريق ليستي كه در ذيل آمده است اقدام فرماييد.

$onvan

کاتالوگ جامع محصولات

كاتالوگ جامع محصولات شامل توضيحات جامع و مفيد درباره انواع سيستم هاي توزين ، انواع باسكول و اجزاي آن ،انواع لودسل ، انواع نشاندهنده ، توضيحاتي درباره فونداسيون باسكول و ... در قالب 138 صفحه در اختيار عموم قرار گرفته است .
دانلود
$onvan

کاتالوگ عمومي محصولات

كاتالوگ عمومي محصولات به موضوعاتي از قبيل معرفي انواع باسكول هاي مركب ، باسكول هاي تمام فلز و بتن فلز ،مشخصات لودسل سارتوريوس دقيق ترين، بهترين و مطمئن ترين لودسل جهان،مشخصات نشاندهنده هاي TEC1610وTEC1400 و... در قالب60صفحه پرداخته است .
دانلود
$onvan

کاتالوگ باسکول هاي مرکب

كاتالوگ باسكول هاي مركب شامال موضوعاتي مانند مراحل اجرايي نصب و راه اندازي باسكول هاي مركب با توضيحات كامل در قالب 26 صفحه در اختيار علاقمندان قرار گرفته است.
دانلود
$onvan

کاتالوگ تعمير و نگهداري باسکول

كاتالوگ تعمير و نگهداري انواع باسكول ،شامل موضوعاتي همچون تمهیدات حفاظتی پیشگیرانه - قطعات مکانیک،تمهیدات حفاظتی پیشگیرانه- قطعات الکترونیک ،بازدید هاي دوره اي پیشگیرانه و ... در قالب 17 صفحه در اختيارعلاقمندان قرارگرفته است.
دانلود
$onvan

کاتالوگ لودسل سارتوريوس

دانلود
$onvan

كاتالوگ لودسل لودتك

دانلود
$onvan

کاتالوگ لودسل سنسو كار

دانلود
$onvan

کاتالوگ لودسل فلينتك

دانلود
$onvan

مقايسه لودسل آنالوگ با ديجيتال

دانلود
$onvan

ترجمه رسمي نامه شركت سنسوكار مبني بر ساخت و توليد لودسل هاي جاده اي مدل SP-A و SP-D فقط در شهر تراسا اسپانيا

دانلود