فرآيند در خواست خدمات فرآيند در خواست خدمات

امور خدمات مشتریان گروه توزین، شرکت فرد ایران از دو بخش نصب و راه اندازی باسکول های جاده ای و سایر سیستم های توزین و خدمات پس از فروش تشکیل شده است که به صورت مستقل  و هم پوشان عمل می کنند و تلاش برای جلب رضایت مشتریان را مهم ترین  فاکتور برنامه ریزی خود می داند.در حال حاضر واحد نصب و راه اندازی با تجهیزات کامل و کادر فنی آموزش دیده در سرتا سر ایران به كلیه مشتریان سرویس لازم را ارائه می دهد . واحد خدمات پس از فروش نیز که مسئولیت نصب و راه اندازی سایر محصولات  شرکت ( به جز باسکول های جاده ای ) و خدمات  در دوران گارانتی و پس از آن را عهده دار است در همه استان های کشور با در اختیار گرفتن نیروی متخصص بومی به صورت مقیم حضور دارد. لذا در حال حاضر قادریم كه ماهیانه 200 دستگاه باسكول در مدل های متنوع ، ظرفیت مختلف و ابعاد گوناگون تولید نموده و نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش نماییم. جهت استفاده از خدمات پس از فروش شركت شما می توانید از طرق مختلف كه شرح آن در ذیل آمده است اقدام نمایید در این صورت كارشناسان شركت در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و جهت اعزام نیرو به محل با شما هماهنگی لازم را به عمل آورند.

   تماس مستقیم با كارشناسان

كافی است از هر جای ایران با خط ثابت و یا موبایل با شماره  8234-021  تماس بگیرید. كارشناسان بخش مدیریت ارتباط با مشتریان با توجه به استان محل فعالیت و نوع درخواست ،ارتباط شما را با مشاوران خدمات پس از فروش برقرار نموده و درخواست شما را پیگیری می نمایند.

 

  ارسال پیامك

كافی است عدد 2 را به  8234-021   پیامك كنید. در اولین فرصت ،مشاوران واحد خدمات پس از فروش با شما تماس خواهند گرفت.

 

  ارسال فكس

درخواست خود را با ذكر مشخصات و شماره تماس به شماره تلفن  02188846662 ارسال نمایید. مشاوران واحد خدمات پس از فروش پس از دریافت فكس در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و درخواست شما را پیگیری می نمایند.

 

ارسال ایمیل

مشخصات و شماره تماس خود را به همراه شرح درخواست ، به آدرس Support@towzin.com  ارسال نمایید .مشاوران واحد خدمات پس از فروش پس از دریافت ایمیل در اولین فرصت باشما تماس خواهند گرفت و درخواست شما را پیگیری می نمایند.

 

  ثبت درخواست در سایت

كافیست فقط فرم خدمات پس از فروش را در قسمت پشتیبانی تكمیل نمایید. این اطلاعات در سامانه جامع شركت ثبت و شما نسبت به درخواست خود كد رهگیری دریافت می نمایید و دقایقی بعد مشاوران واحد خدمات پس از فروش با شما تماس می گیرند.

   توجه مهم

دربرخی موارد صاحبان باسكول به هنگام نیاز به خدمات پس از فروش به طور مستقیم و بدون اطلاع رسانی به شركت سازنده باسكول با تكنسین ها و تعمیركاران تماس برقرار نموده و برای رفع مشكل از آنها استمداد خدمات می نمایند .برخی از این تعمیركاران نیز بدون اطلاع به شركت تولیدكننده و برای ایجاد نفع شخصی، پس از حضور در محل و بررسی باسكول اقدام به نظری غیركارشناسی و غیر واقعی در مورد ایراد باسكول می نمایند و هزینه های گزاف و بیهوده دریافت می نمایند لذا دریافت خدمات از این گونه افراد مورد تایید شركت نبوده و تضمینی جهت انجام خدمات این افراد از طرف شركت وجود ندارد لذا حتماً جهت دریافت خدمات پس از فروش مطمئن و مناسب از طریق ارتباط مستقیم با شركت اقدام نمایید.