فرآيند در خواست خدمات فرآيند در خواست خدمات

امور خدمات مشتريان گروه توزین، شرکت فرد ایران از دو بخش نصب و راه اندازی باسکول های جاده ای و سایر سیستم های توزین و خدمات پس از فروش تشکیل شده است که به صورت مستقل  و هم پوشان عمل می کنند و تلاش برای جلب رضایت مشتریان را مهم ترین  فاکتور برنامه ریزی خود می داند.در حال حاضر واحد نصب و راه اندازی با تجهیزات کامل و کادر فنی آموزش دیده در سرتا سر ایران به كلیه مشتریان سرویس لازم را ارائه می دهد . واحد خدمات پس از فروش نیز که مسئولیت نصب و راه اندازی سایر محصولات  شرکت ( به جز باسکول های جاده ای ) و خدمات  در دوران گارانتی و پس از آن را عهده دار است در همه استان های کشور با در اختیار گرفتن نیروی متخصص بومی به صورت مقیم حضور دارد. لذا در حال حاضر قادريم كه ماهيانه 200 دستگاه باسكول در مدل هاي متنوع ، ظرفيت مختلف و ابعاد گوناگون توليد نموده و نصب و راه اندازي و ارائه خدمات پس از فروش نماييم. جهت استفاده از خدمات پس از فروش شركت شما مي توانيد از طرق مختلف كه شرح آن در ذيل آمده است اقدام نماييد در اين صورت كارشناسان شركت در اولين فرصت با شما تماس خواهند گرفت و جهت اعزام نيرو به محل با شما هماهنگي لازم را به عمل آورند.

   تماس مستقيم با كارشناسان

كافي است از هر جاي ايران با خط ثابت و يا موبايل با شماره  8234-021  تماس بگيريد. كارشناسان بخش مديريت ارتباط با مشتريان با توجه به استان محل فعاليت و نوع درخواست ،ارتباط شما را با مشاوران خدمات پس از فروش برقرار نموده و درخواست شما را پيگيري مي نمايند.

 

  ارسال پيامك

كافي است عدد 2 را به  8234-021   پيامك كنيد. در اولين فرصت ،مشاوران واحد خدمات پس از فروش با شما تماس خواهند گرفت.

 

  ارسال فكس

درخواست خود را با ذكر مشخصات و شماره تماس به شماره تلفن  02188846662 ارسال نماييد. مشاوران واحد خدمات پس از فروش پس از دريافت فكس در اولين فرصت با شما تماس خواهند گرفت و درخواست شما را پيگيري مي نمايند.

 

ارسال ايميل

مشخصات و شماره تماس خود را به همراه شرح درخواست ، به آدرس Support@towzin.com  ارسال نماييد .مشاوران واحد خدمات پس از فروش پس از دريافت ايميل در اولين فرصت باشما تماس خواهند گرفت و درخواست شما را پيگيري مي نمايند.

 

  ثبت درخواست در سايت

كافيست فقط فرم خدمات پس از فروش را در قسمت پشتيباني تكميل نماييد. اين اطلاعات در سامانه جامع شركت ثبت و شما نسبت به درخواست خود كد رهگيري دريافت مي نماييد و دقايقي بعد مشاوران واحد خدمات پس از فروش با شما تماس مي گيرند.

   توجه مهم

دربرخي موارد صاحبان باسكول به هنگام نياز به خدمات پس از فروش به طور مستقيم و بدون اطلاع رساني به شركت سازنده باسكول با تكنسين ها و تعميركاران تماس برقرار نموده و براي رفع مشكل از آنها استمداد خدمات مي نمايند .برخي از اين تعميركاران نيز بدون اطلاع به شركت توليدكننده و براي ايجاد نفع شخصي، پس از حضور در محل و بررسي باسكول اقدام به نظري غيركارشناسي و غير واقعي در مورد ايراد باسكول مي نمايند و هزينه هاي گزاف و بيهوده دريافت مي نمايند لذا دريافت خدمات از اين گونه افراد مورد تاييد شركت نبوده و تضميني جهت انجام خدمات اين افراد از طرف شركت وجود ندارد لذا حتماً جهت دريافت خدمات پس از فروش مطمئن و مناسب از طريق ارتباط مستقيم با شركت اقدام نماييد.