لودسل لودسل

لودسل سلول حسگر وزنی است که در سیستم های توزین مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تغییرات وزن را بر اساس تغییرات ولتاژ بر اساس وزن بار وارده حس کرده و آن را به نشاندهنده الکترونیکی منتقل می نمايد. لودسل ها دارای انواع مختلفی هستند که از آن جمله لودسل فشاری ، لودسل کششی و لودسل خمشی را می توان نام برد. لودسل هاي فشاري مخصوص انواع باسكول جاده اي بوده و لودسل خمشي مخصوص ترازو و سيستم هاي توزين تجاري و لودسل كششي مخصوص سيستم هاي توزين آويز مي باشد. هر کدام از این انواع ، با کلاس های مختلفی تقسیم می شود . لودسل هاي فشاري در كلاس هاي تجاري C3 تا C6 توليد و به بازار عرضه مي شوند. كه كلاس C3 پايين ترين نوع و كلاس C6 بالاترين كلاس توليدي مي‌باشد. هر لودسل دارای مشخصاتی نظیر کلاس ارائه شده می باشد کلاس هر لودسل بیانگر موارد مختلفی از جمله دقت لودسل , ظرفیت لودسل و تعداد قسمت های تقسیم شده بر حسب استاندارد است. پارامترهای مهمی در شناسایی و مقایسه قابلیت های یک لودسل با سایر لودسل ها وجود دارد که از آن جمله می توان به : حد ایمن بار الکتریکی، حداکثر بار ایمن (مکانیکی )، محدوده دمای تصحیح شده، گستره درجه حرارت کاری،گستره درجه حرارت انبار،گستره ولتاژ ورودی تحریک، حداقل مقدار قابل اندازه گیری، خروجی اسمی،مقاومت اهمی ورودی،مقاومت اهمی خروجی،خطای در خروجی، خطای صفر ،خطای مرکب،خزش، خطای تکرارپذیری و تاثیرات درجه حرارت بروی حساسیت لودسل( در حالت بدون بار ) اشاره نمود.

لودسل فشاري سارتوريوس ساخت آلمان

لودسل فشاري سارتوريوس ساخت آلمان

شركت سارتوريوس آلمان با بيش از 60 سال تجربه در عرصه ساخت لودسل و سيستم هاي اندازه گيري وزن يكي از معتبر ترين و بزرگترين شركت هاي سازنده لودسل و حسگر هاي وزن در دنيا مي باشد كارخانه اين شركت در هامبورگ آلمان واقع شده است. لودسل مدل PR6221 سارتوريوس آلمان يكي از دقيق ترين و بهترين لودسل هاي دنيا مي باشد و به عنوان لودسل مرجع اداره استاندارد استفاده مي گردد.
لودسل فشاري سنسوكار ساخت اسپانيا

لودسل فشاري سنسوكار ساخت اسپانيا

شركت سنسوكار اسپانيا يكي از شركت هاي معتبر توليد كننده لودسل در اسپانيا مي باشد فعاليت اين شركت توليد لودسل و حسگر وزن مي باشد لودسل هاي فشاري اين شركت در سه نوع مدل SPD و SPA+ وSPA طراحي و توليد مي گردد.
لودسل فشاري لودتك ساخت اسپانيا

لودسل فشاري لودتك ساخت اسپانيا

شركت لودتك اسپانيا يكي از شركت هاي معتبر توليد كننده لودسل در اسپانيا مي باشد فعاليت اين شركت توليد لودسل و حسگر وزن مي باشد .
لودسل فشاري فلينتك ساخت سريلانكا

لودسل فشاري فلينتك ساخت سريلانكا

شركت فلينتك سريلانكا يكي از شركت هاي توليد كننده لودسل در سريلانكا مي باشد فعاليت اين شركت توليد لودسل و حسگر وزن مي باشد لودسل فشاري فلينتك موجود در ايران مدل RC3 مي باشد.