نشاندهنده نشاندهنده

نمايش نيروي اندازه گيري شده توسط لودسل ها به صورت وزن بر عهده نشاندهنده است. امكانات اين دستگاه مي‌تواند بسيار ساده و يا با تجهيزات پيشرفته‌تري مانند داراي چاپگر و يا امكان اتصال به آن، داراي صفحه كليد تمام حروف و يا امكان اتصال مستقيم به آن، داراي درگاه‌هاي مختلف ارتباطي با ديگر تجهيزات الكترونيكي و يا امكان اتصال به رايانه به منظور استفاده از نمايشگر رايانه به جاي نمايشگر نشان‌دهنده باشد. قطعاتي كه در ساخت نشان‌دهنده به كار مي‌رود مي‌تواند داراي حساسيت و ظرافت بالا و نيز طيف وسيعي از كيفيت و دقت‌ ‌باشد؛ كه اگر از انواع مرغوب انتخاب نشده باشد، باعث به وجود آمدن خطاي زيادي در نشان دادن عدد صحيح وزن مي‌گردد. نشاندهنده ها در ايران به دو صورت صنعتي و تجاري توليد مي شوند و برخي نيز وارداتي بوده كه قابليت پشتيباني زبان فارسي و امكانات مورد نياز در كشورمان را ندارند شركت صنعتی فرد ایران با استفاده از تكنولوژي ها نوين و استفاده از متخصصين توانمند داخلي اقدام به طراحي و توليد نشاندهنده هاي مختلف با قابليت هاي متفاوت مي نمايد.

نشاندهنده TEC1610

نشاندهنده TEC1610

نشاندهنده 1610 نسل جديدي از نشاندهنده هاي توزين مي باشد كه علاوه بر طراحي منحصر به فرد در آن تمامي امكانات سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز صاحبان باسكول و سيستم هاي توزين صنعتي در آن تعبيه شده است قطعات الكترونيكي استفاده شده در اين نمايشگر از نوع صنعتي بوده و لذا قابليت عملكرد صحيح در محيط مختلف صنعتي را دارد از ديگر خصوصيات بارز اين نمايشگر تحمل نويزهاي محيطي اطراف بوده بدون اينكه خللي در نحوه عملكرد دستگاه رخ دهد اين نشاندهنده بدون نياز به تعميرات قابليت عملكرد صحيح را براي طولاني مدت براي صاحبان صنايع فراهم مي نمايد.
نشاندهنده TEC1200

نشاندهنده TEC1200

نشاندهنده 1200 با تمامي امكانات لازم جهت ثبت و كنترل اطلاعات توزين و خصوصيت هايي نظير قابليت اتصال به كامپيوتر و استفاده از نرم افزار هاي پيشرفته، داراي 3.000.000 حافظه توزين، داراي حافظه مستقيم جهت ثبت نام كالا، قابليت اتصال به رله هاي كنترلي جهت چراغ راهنما و ... يكي از نشاندهنده هايي است كه داراي قابليت هاي فني و در عين حال قيمت كاملاً اقتصادي مي باشد.
نشاندهنده TEC1100

نشاندهنده TEC1100

نشاندهنده 1100 با طراحي متفاوت و با تمامي امكانات لازم جهت ثبت و كنترل اطلاعات توزين و خصوصيت هايي نظير قابليت اتصال به كامپيوتر جهت استفاده از نرم افزار هاي پيشرفته، داراي 3.000.000 حافظه توزين، داراي حافظه مستقيم جهت نام كالا، قابليت اتصال به رله اي كنترلي جهت چراغ راهنما و ... يكي از نشاندهنده هايست كه داراي قابليت هاي فني و در عين حال قيمت كاملاً اقتصادي مي باشد.
نشان دهنده TEC 850

نشان دهنده TEC 850

نشاندهنده 850با صفحه نمايشگر LCD نسل جديدي از نشاندهنده هاي تجاري توزين مي باشد كه علاوه بر طراحي منحصر به فرد در آن تمامي امكانات سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز صاحبان سيستم هاي توزين تجاري در آن تعبيه شده است قطعات الكترونيكي استفاده شده در اين نمايشگر از نوع مرغوب بوده و لذا قابليت عملكرد صحيح در محيط هاي مختلف را دارد .
نشان دهنده TEC 850S

نشان دهنده TEC 850S

نشاندهنده 850S با صفحه نمايشگر LED نسل جديدي از نشاندهنده هاي تجاري توزين مي باشد كه علاوه بر طراحي منحصر به فرد در آن تمامي امكانات سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز صاحبان سيستم هاي توزين تجاري در آن تعبيه شده است قطعات الكترونيكي استفاده شده در اين نمايشگر از نوع مرغوب بوده و لذا قابليت عملكرد صحيح در محيط هاي مختلف را دارد .
نشان دهنده TEC 840

نشان دهنده TEC 840

نشاندهنده 840 با صفحه نمايشگر LCD نسل جديدي از نشاندهنده هاي تجاري توزين مي باشد كه علاوه بر طراحي منحصر به فرد در آن تمامي امكانات سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز صاحبان سيستم هاي توزين تجاري در آن تعبيه شده است قطعات الكترونيكي استفاده شده در اين نمايشگر از نوع مرغوب بوده و لذا قابليت عملكرد صحيح در محيط هاي مختلف را دارد .
نشان دهنده TEC 840 S

نشان دهنده TEC 840 S

نشاندهنده 840Sبا صفحه نمايشگر LED نسل جديدي از نشاندهنده هاي تجاري توزين مي باشد كه علاوه بر طراحي منحصر به فرد در آن تمامي امكانات سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز صاحبان سيستم هاي توزين تجاري در آن تعبيه شده است قطعات الكترونيكي استفاده شده در اين نمايشگر از نوع مرغوب بوده و لذا قابليت عملكرد صحيح در محيط هاي مختلف را دارد .