نشاندهنده نشاندهنده

نمایش نیروی اندازه گیری شده توسط لودسل ها به صورت وزن بر عهده نشاندهنده است. امكانات این دستگاه می‌تواند بسیار ساده و یا با تجهیزات پیشرفته‌تری مانند دارای چاپگر و یا امكان اتصال به آن، دارای صفحه كلید تمام حروف و یا امكان اتصال مستقیم به آن، دارای درگاه‌های مختلف ارتباطی با دیگر تجهیزات الكترونیكی و یا امكان اتصال به رایانه به منظور استفاده از نمایشگر رایانه به جای نمایشگر نشان‌دهنده باشد. قطعاتی كه در ساخت نشان‌دهنده به كار می‌رود می‌تواند دارای حساسیت و ظرافت بالا و نیز طیف وسیعی از كیفیت و دقت‌ ‌باشد؛ كه اگر از انواع مرغوب انتخاب نشده باشد، باعث به وجود آمدن خطای زیادی در نشان دادن عدد صحیح وزن می‌گردد. نشاندهنده ها در ایران به دو صورت صنعتی و تجاری تولید می شوند و برخی نیز وارداتی بوده كه قابلیت پشتیبانی زبان فارسی و امكانات مورد نیاز در كشورمان را ندارند شركت صنعتی فرد ایران با استفاده از تكنولوژی ها نوین و استفاده از متخصصین توانمند داخلی اقدام به طراحی و تولید نشاندهنده های مختلف با قابلیت های متفاوت می نماید.

نشاندهنده TEC1610

نشاندهنده TEC1610

نشاندهنده 1610 نسل جدیدی از نشاندهنده های توزین می باشد كه علاوه بر طراحی منحصر به فرد در آن تمامی امكانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز صاحبان باسكول و سیستم های توزین صنعتی در آن تعبیه شده است قطعات الكترونیكی استفاده شده در این نمایشگر از نوع صنعتی بوده و لذا قابلیت عملكرد صحیح در محیط مختلف صنعتی را دارد از دیگر خصوصیات بارز این نمایشگر تحمل نویزهای محیطی اطراف بوده بدون اینكه خللی در نحوه عملكرد دستگاه رخ دهد این نشاندهنده بدون نیاز به تعمیرات قابلیت عملكرد صحیح را برای طولانی مدت برای صاحبان صنایع فراهم می نماید.
نشاندهنده TEC1200

نشاندهنده TEC1200

نشاندهنده 1200 با تمامی امكانات لازم جهت ثبت و كنترل اطلاعات توزین و خصوصیت هایی نظیر قابلیت اتصال به كامپیوتر و استفاده از نرم افزار های پیشرفته، دارای 3.000.000 حافظه توزین، دارای حافظه مستقیم جهت ثبت نام كالا، قابلیت اتصال به رله های كنترلی جهت چراغ راهنما و ... یكی از نشاندهنده هایی است كه دارای قابلیت های فنی و در عین حال قیمت كاملاً اقتصادی می باشد.
نشاندهنده TEC1100

نشاندهنده TEC1100

نشاندهنده 1100 با طراحی متفاوت و با تمامی امكانات لازم جهت ثبت و كنترل اطلاعات توزین و خصوصیت هایی نظیر قابلیت اتصال به كامپیوتر جهت استفاده از نرم افزار های پیشرفته، دارای 3.000.000 حافظه توزین، دارای حافظه مستقیم جهت نام كالا، قابلیت اتصال به رله ای كنترلی جهت چراغ راهنما و ... یكی از نشاندهنده هایست كه دارای قابلیت های فنی و در عین حال قیمت كاملاً اقتصادی می باشد.
نشان دهنده TEC 850

نشان دهنده TEC 850

نشاندهنده 850با صفحه نمایشگر LCD نسل جدیدی از نشاندهنده های تجاری توزین می باشد كه علاوه بر طراحی منحصر به فرد در آن تمامی امكانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز صاحبان سیستم های توزین تجاری در آن تعبیه شده است قطعات الكترونیكی استفاده شده در این نمایشگر از نوع مرغوب بوده و لذا قابلیت عملكرد صحیح در محیط های مختلف را دارد .
نشان دهنده TEC 850S

نشان دهنده TEC 850S

نشاندهنده 850S با صفحه نمایشگر LED نسل جدیدی از نشاندهنده های تجاری توزین می باشد كه علاوه بر طراحی منحصر به فرد در آن تمامی امكانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز صاحبان سیستم های توزین تجاری در آن تعبیه شده است قطعات الكترونیكی استفاده شده در این نمایشگر از نوع مرغوب بوده و لذا قابلیت عملكرد صحیح در محیط های مختلف را دارد .
نشان دهنده TEC 840

نشان دهنده TEC 840

نشاندهنده 840 با صفحه نمایشگر LCD نسل جدیدی از نشاندهنده های تجاری توزین می باشد كه علاوه بر طراحی منحصر به فرد در آن تمامی امكانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز صاحبان سیستم های توزین تجاری در آن تعبیه شده است قطعات الكترونیكی استفاده شده در این نمایشگر از نوع مرغوب بوده و لذا قابلیت عملكرد صحیح در محیط های مختلف را دارد .
نشان دهنده TEC 840 S

نشان دهنده TEC 840 S

نشاندهنده 840Sبا صفحه نمایشگر LED نسل جدیدی از نشاندهنده های تجاری توزین می باشد كه علاوه بر طراحی منحصر به فرد در آن تمامی امكانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز صاحبان سیستم های توزین تجاری در آن تعبیه شده است قطعات الكترونیكی استفاده شده در این نمایشگر از نوع مرغوب بوده و لذا قابلیت عملكرد صحیح در محیط های مختلف را دارد .