گالری گالری

ساخت مجموعه عظيم فرهنگي مذهبي مسجد امير المومنين ( ع)
با عنايت به افكار و عقايد مكتبي كه منبعث از احكام نوراني دين مبين اسلام بوده بنا به وصيت پدر معنوي گروه توزين الكتريك مرحوم زنده ياد حاج حسن پويان، اقدام به ساخت مجموعه عظيم فرهنگي مذهبي مسجد امير المومنين ( ع) در شهر سبز و توريستي نياسر كاشان نموده كه به لحاظ برخورداري از مدرن ترين تجهيزات سمعي و بصري و تاسيسات رفاهي و هماهنگي با اصول معماري ايراني – اسلامي در زمره مساجد نمونه در سطح استان اصفهان مي‌باشد. هدف اصلي از ساخت چنين مجموعه اي علاوه بر نشر شعائر اسلامي برگزاري همايش ها، كارگاه ها، آموزشي در جهت بسط و گسترش فرهنگ اسلامي بوده كه در كليه ايام و فصول سال و ماه هاي مبارك رمضان، محرم و صفر مراسم هاي باشكوه و منحصر به فردي با حضور چهره هاي برجسته مذهبي و سياسي در اين مسجد برگزار مي گردد.
نمايش گالري
حمايت از تيم ملي دارت ايران در مسابقات جهاني در سال 1386
موسس گروه توزين الكتريك بنا بر آرمان هاي استراتژيك خود نگرش ويژه اي به مباحث ورزشي داشته است، بر اين اساس با درك پتانسيل موجود و وجود استعدادهاي بالفعل و بالقوه در حوزه هاي مختلف و ممانعت از بروز آسيب هاي اجتماعي در جامعه به اين عرصه توجه ويژه اي داشته و در اين زمينه اقداماتي همچون حمايت از تيم ملي دارت ايران در مسابقات جهاني در سال 1386 انجام داده اند.
نمايش گالري
مجموعه فرهنگي ، ورزشي و آکادمي بسکتبال توزين الکتريک
به دليل علاقه شخصي موسس گروه توزين الكتريك به رشته بسكتبال در سال 1385 با تشكيل تيمي از جوانان و نوجوانان جوياي نام و مستعد در زير گروه دسته 2 كشوري قرار گرفت. بهره مندي از مربيان و كادر سرپرستي حرفه اي باعث شد كه به طور متوالي موفقيت هاي تحسين برانگيزي را كسب نماييم كه برخي از آنها در ذيل آمده است:
كسب مقام چهارم سوپر ليگ بسكتبال كشور در سال 1389
حضور در سوپر ليگ بسكتبال كشور و كسب عنوان پديده مسابقات در سال 1388
كسب مقام دوم سوپر ليگ جوانان كشور در سال 1388
قهرمان اخلاق مسابقات سوپر ليگ بسكتبال كشور در سال1388
نايب قهرماني دسته يك باشگاه هاي بسكتبال كشور در سال 1387
قهرماني دسته 2 باشگاه هاي بسكتبال كشور در سال 1386
قهرماني زيرگروه باشگاه هاي بسكتبال كشور در سال 1385
نمايش گالري
کارخانجات توزين الکتريک
كارخانجات توليدي گروه توزين الكتريك در شهرك صنعتي امير كبير شهرستان كاشان مستقر بوده و با فضاي حدود 40 هزار مترمربع بزرگترين كارخانجات سيستم هاي توزين در سطح كشور ، منطقه و حتي برخي از كشورهاي اروپايي مي باشد.
نمايش گالري