گروه توزین ، شرکت صنعتی فرد ایران گروه توزین ، شرکت صنعتی فرد ایران

شرکت صنعتي فرد ايران

تاسيس 1337

بيش از60 سال تجربه حضور در صنعت توزين کشور

شرکت صنعتی فرد ایران  با رشد مستمر و گسترش مداوم فعاليت‌هاي توليدي خود طي بیش از 60 سال حضور در عرصه صنعت  توزين و ابزار دقيق و با توجه به تمایل روز افزون مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی، وسعت كارخانجات را بالغ بر 43.000 مترمربع گسترش داده که مشتمل بر 14.000 مترمربع زير بناي سالن‌هاي توليد، 600 مترمربع ساختمان‌هاي اداري و رفاهي و همچنین فضای اداری واحدهاي ستادي مستقر در دفتر مركزي که در حال حاضر بالغ بر 1.250 مترمربع می‌باشد.

با انتقال تكنولوژي باسكول‌هاي بتن‌فلز پيش‌ساخته و بهينه‌سازي آن و پتانسیل موجود در بازار آنها و ضرورت تسريع در حمل‌و نقل داخلي كارخانجات، تجهيزات پيشرفته و مدرني همانند تعداد قابل ملاحظه‌اي جرثقيل‌هاي سقفي با ظرفيت‌هاي متنوع از 5 تا 30 تن، گيوتين، دستگاه‌هاي جوش و ركتي فاير، ايستگاه‌هاي مركزي بتن، آزمايشگاه‌هاي متنوع كنترل كيفيت، قالب‌هاي انبوه جهت توليد سازه‌هاي بتني، دستگاه تراش، برش پلاسما، فرز و... نصب گرديده و لذا با توجه به وسعت فضاي توليدي و تجهيزات مزبور و تاسيسات رفاهي جهت كاركنان، اين شركت را در حال حاضر به عنوان بزرگترين واحد توليدي باسكول‌هاي جاده‌اي در سطح منطقه قرار داده و در تولید محصولات ابزار دقیق در صنعت خود پیشرو و هم‌اکنون در رده 8 شرکت برتر جهان در صنعت توزین به شمار آمده و به لحاظ تعداد تولید و به تأیید بسیاری از خریداران و تأمین‌کنندگان داخلی و خارجی، دارای بزرگترین کارخانه سازنده سازه‌های بتنی پیش‌ساخته جهان در صنعت توزین می‌باشد.

علاوه بر سرمايه‌گذاري‌هاي ثابت فوق‌الذکر با استفاده از فن‌آوري‌هاي نوين و در جهت سهولت دسترسي مشتريان دو لينك خط دور شوال تلفن چهار شماره‌اي 8234  و 8166 در ستاد مركزي نصب گرديده كه در حوزه شماره‌هاي داخلي تا 9999 قابليت دستري داشته كه در ارتباط برون سازماني نقش بسزايي را داشته است.

سيستم جامع مكانيزاسيون شامل نرم‌افزارهاي متعدد فروش، بازاريابي، خدماتي، مالي و اداري منصوبه در شركت كه به صورت وب در دسترس كليه مشتريان و نيروهاي ستادي، توليدي و پشتيباني قرار گرفته، شركت را در حوزه ابزار دقيق و كاليبراسيون در تراز كمپاني‌هاي معتبر بين‌المللي قرار داده است.

وجود آزمايشگاه آكروديته و همكار سازمان ملي استاندارد در قالب يكي از شركت‌هاي گروه بنام شرکت صنایع پارس سيوان الكتريك با مدرن ترين تجهيزات آزمايشگاهي بازوي بسيار مطمئن براي اين گروه بوده كه با رصد كيفيت و حساسيت و دقت سيستم‌هاي منصوبه ضريب اطمينان ما را به محصولات توليدي مان مستمراً افزايش مي‌دهد. مجموع نيروهاي شاغل در كليه واحدهاي تحت پوشش در حال حاضر بيش از 500 نفر بوده كه عمدتاً فارغ‌التحصيل دوره‌هاي كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري مي‌باشند.

شاخص‌ترين واحد در اين شركت از ديرباز تاكنون واحد R&D بوده كه از بدو تاسيس تا امروز موفق گرديده پروژه‌هاي وزين و پيچيده عملي و منحصر به فردي را در سطح كشور همچون، تست‌بالانسينگ، سيستم‌هاي متنوع توزين ديناميك و... را مطالعه، طراحي، ساخت، نصب و راه‌اندازي و نگهداري نمايد. توانمندي بالفعل و پتانسيل بالقوه گروه باعث گردید تا مسئولين عالي‌رتبه سازمان بنادر و دريانوردي و گمرگات از سال 1385 تاكنون راهبري سيستم‌هاي توزين در بزرگترين مجتمع بندري خاورميانه (شهيد رجايي و شهید باهنر) را به گروه توزين واگذار نمايند.

انتخاب گروه توسط نهادهاي حكومتي همچون، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان ملي استاندارد، وزارت تعاون، كار، رفاه و امور اجتماعي در ساليان متوالي به عنوان واحد توليدي نمونه منبعث از آرمان‌هاي متعالي موسس مجموعه كه در سال 2011 ميلادي به عنوان مرد سال اندازه شناسي در جهان انتخاب گردیده، شده است.

نصب بيش از 11,500 دستگاه انواع باسکول در اقصي نقاط كشور، كشورهاي آسياي ميانه، افغانستان، عراق و حتي آفريقا در طي بیش از دو دهه حضور در عرصه اقتصادي كشور ناشي از تلاش مديران و كاركنان متعهد، دلسوز، خلاق و مبتكري است كه هماره اهداف استراتژيك سازمان را مد نظر قرار داده و مشتري را نه تنها محور فعاليت خود بلكه ولي‌نعمت و مركز ثقل فعاليت خود مي دانند. لذا در حال حاضر قادريم كه ماهيانه 200 دستگاه باسكول در مدل‌هاي متنوع، ظرفيت‌های مختلف و ابعاد گوناگون، توليد، نصب و راه اندازي نمايد.

  • با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده اميد آن داريم كه به فضل خداوند منان در افق 1404 در زمره سه شركت برتر جهان در حوزه ابزار دقيق، كاليبراسيون و اتوماسيون صنعتي قرار گيريم.