داراي بزرگترين ناوگان کاليبراسيون سيار سيستم هاي توزين در جهان
طراحي و ساخت سيستم بالانسينگ بدنه لکوموتيو و پرس اندازه گيري بوژي
داراي بزرگترين کارخانه توليد باسکول هاي پيش ساخته در جهان
داراي نهمين کارخانه بزرگ دنيا در توليد باسکول هاي جاده اي
درباره ما
محصولات جديد
اخبار
آموزش
نشريات
نمايشگاه

شرکت صنعتي فرد ايران

تاسيس 1337

بيش از60 سال تجربه حضور در صنعت توزين کشور

شركت صنعتي فرد ايران بعنوان اولين توليدكننده باسكول و سيستم هاي توزين در ايران فعاليت خود را از سال 1337 در رابطه با توليد  انواع باسكول و سيستم  هاي توزين آغاز نمود. كيفيت، دقت و حساسيت سيستم هاي توزين توليدي باعث گرديد كه بخش عمده اي از بازار در طي قريب به شش دهه به اين واحد توليدي اختصاص يابد.

به فضل الهي و  با بهره مندي از توانمندي هاي علمي فارغ التحصيلان معتبر مراكز علمي داخلي و خارجي و همچنين ارتباط تنگاتنگ با موسسات بين المللي توليدي، تحقيقاتي و پژوهشي در بيش از 60 سال اخير شاهد موفقيت هاي شگرف علمي و توليدي در سطح ملي و بين المللي بوده و در راستاي تحقق اهداف شرکت و پيشبرد خط مشي کيفيت برتر و انطباق محصولات توليدي، با استانداردهاي ملي و بين المللي، موفق به قرارگيري در بين شرکت  هاي برتر اين صنعت در جهان گرديده است.

فعاليت هاي دانش محور اين شرکت باعث گرديد تا کارگروه ارزيابي و تشخيص صلاحيت شرکت ها و موسسات دانش بنيان وابسته به معاونت علمي و فناوري رياست محترم جمهوري، اين شرکت صنعتي را بعنوان توليد کننده کالاي دانش بنيان ارزيابي و معرفي نمايد.

واحدهاي توليدي شرکت صنعتي فرد ايران با بيش از 43000 متر مربع بزرگترين كارخانجات سازنده سيستم هاي توزين در سطح كشور، منطقه و حتي برخي از كشورهاي اروپايي  مشتمل بر سالن هاي توليد، انبارهاي متنوع مواد و كالا و همچنين ساختمان هاي اداري در شهرك صنعتي اميركبير كاشان استقرار يافته است.

در حال حاضر شرکت صنعتي فرد ايران در زمينه طراحي و توليد انواع باسکول جاده اي و سيستم هاي متنوع توزين صنعتي و  الكترونيكي، ابزار دقيق و ITS و  پروژه هاي خاص و منحصر بفرد اقدام به فعاليت مي نمايد. اميد آن داريم كه با لحاظ استاندارد هاي ملي و بين المللي و بهره مندي از خلاقيت و ابتكار نيروهاي متعهد علمي و استفاده از تجربيات فني و حرفه اي پرسنل در زمره 10 شركت برتر جهان در حوزه ابزار دقيق قرار بگيريم.

 

در حال بار گزاري
در حال بار گزاري
در حال بار گزاري
در حال بار گزاري
در حال بار گزاري