جستجو جستجو

Untitled Document
تكنسين هاي مجاز تعميرات
توزين الكتريك همواره بر اين باور بوده كه سرمايه اصلي هر سازماني نيروي انساني آن مجموعه است لذا استفاده از افراد متخصص، مسئوليت پذير و سختكوش را سرلوحه راهبرد و توسعه شركت دانسته است لذا با جذب نيروهاي توانمند در قسمت هاي مختلف از جمله تكنسين هاي مجاز تعميرات شركت سعي بر آن داشته كه بستر مناسبي را براي سرويس دهي به كليه مشتريان خود در سرتاسر ايران داشته باشد. در اين راستا و با در اختيار گرفتن بيش از 90 نفر نیروی متخصص بومی به صورت مقیم در سرتاسر كشور آماده پاسخگويي به كليه مشتريان خود مي باشد. پوشش جغرافیایی و نحوه استقرار تكنسين هاي توزين الكتريك به گونه‌ا‌يست که تقریبا تمام کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با تكنسين هاي مجاز توزين الكتريك در استان‌های مختلف، اسامی آن‌ها در جداول ذيل آورده شده است. همچنین افرادی که نام آنها در این جدول وجود ندارد، تكنسين مجاز شركت نبوده و توزين الكتريك مسئولیتی درباره تایید یا عدم تایید صلاحیت ایشان ندارد. بر این اساس، مشتریان گرامی برای اطمینان خاطر و دریافت اطلاعات بیشتر درباره تكنسين هاي هاي مجاز شركت در سراسر کشور می‌توانند با دفتر مركزي توزين الكتريك تماس حاصل فرمايند.
نمايش
نمايندگي ها
توزين الكتريك همواره بر اين باور بوده كه سرمايه اصلي هر سازماني نيروي انساني آن مجموعه است ،لذا استفاده از افراد متخصص، مسئوليت پذير و سختكوش را سرلوحه راهبرد و توسعه شركت دانسته است لذا با جذب نيروهاي توانمند در قسمت هاي مختلف از جمله نمايندگي هاي فروش، شركت سعي بر آن داشته كه ضمن پاسخگويي مناسب به كليه مخاطبان خود در سرتاسر ايران بدنه كارشناسي و مديريتي خود را توسعه و توانمند سازد شركت توزين الكتريك امور فروش و خدمات خود را از طریق نمایندگی‌ها و عاملين فروش خویش در سراسر کشور به مشتریان ارائه مي نمايد. پوشش جغرافیایی و نحوه استقرار دفاتر همكاران فروش استاني به گونه‌ ایست که تقریبا تمام کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با نمایندگان و عاملين فروش توزين الكتريك در استان‌های مختلف، اسامی آن‌ها در جداول ذيل آورده شده است. . همچنین افرادی که نام آنها در این جدول وجود ندارد، نماينده شركت نبوده و توزين الكتريك مسئولیتی درباره تایید یا عدم تایید صلاحیت ایشان ندارد. بر این اساس، برای اطمینان خاطر و دریافت اطلاعات بیشتر درباره نمايندگي ها و عاملين فروش فعال در سراسر کشور می‌توانيد با دفتر مركزي توزين الكتريك تماس حاصل فرماييد. همچنين گروه صنعتي توزين الكتريك در راستاي توسعه فعاليت هاي فروش و خدمات خود در سراسر كشور، درتمام نقاط ايران نماينده فعال مي پذيرد. علاقه مندان مي توانند جهت ارائه درخواست نمايندگي از طريق لينك زير اقدام فرمايند.
نمايش
تماس با ما
تماس با توزين الكتريك ، تلفن ، شماره تماس ، موبايل ، فكس ، پست الكترونيك ،‌آدرس ، صندوق پستي توزين الكتريك ، وب سايت توزين الكتريك ، كد پستي توزين الكتريك ، نمابر ، 0218234 ،02188846662، 13944-15816،1535-15815
نمايش
آدرس روي نقشه
دفتر مركزي گروه توزين الكتريك در منطقه 12 تهران و حوالي ميدان فردوسي ،خيابان شهيد سپهبد قرني، جنب پمپ بنزين ،ساختمان شماره 29 قرار گرفته است .در دفتر مركزي که در حال حاضر داراي متراژي بالغ بر 1.250 مترمربع می‌باشد بيش از 120 نفر مشغول به فعاليت ستادي و پشتيباني مي باشند.منطقه فردوسی از شمال به خیابان انقلاب، از جنوب به خیابان امام خمینی، از شرق به خیابان سعدی و ازغرب به خیابان وحدت اسلامی محدود می شود.این منطقه از مناطق قدیمی تهران محسوب شده و قسمتی از محله دولت نيز بوده است.همچنين منطقه 12 در بر گيرنده هسته تاريخي شهر تهران است.
نمايش
صادرات
كيفيت مرغوب محصولات توليدي و ارائه خدمات به موقع پس از فروش و بهره مندي از فناوري هاي نوين در عرصه صنعت توزين باعث گرديد كه علي رغم اشباع بازار داخلي و تمايل روز افزون مشتريان به سيستم هاي مورد نياز، با حضور در نمايشگاه هاي بين المللي و اختصاصي منطقه و آسياي ميانه و هم چنين بازاريابي ميداني جايگاه شايسته اي را در كشورهاي فوق به گروه توزين الكتريك اختصاص دهيم. در طي قريب به دو دهه حضور در بازارهاي كشورهاي فوق الذكر قادر گرديده ايم كه باسكول هاي سنگين كاميون كش در ابعاد و ظرفيت هاي مختلف و هم چنين تعداد قابل ملاحظه اي از سيستم هاي توزين ديناميك قطاركش در بنگاه هاي اقتصادي كشورهاي تركمنستان، قرقيزستان، قزاقستان، آذربايجان، ارمنستان، عراق، افغانستان، كويت و ... نصب و راه اندازي نموده و حتي با نفوذ در بازارهاي آفريقا سيستم مورد نياز توزين در كشور غنا را تهيه نماييم. همچنين در سال 92 موفق به الفباي تفاهم نامه با وزارت غلات و كشاورزي تركمنستان در رابطه با فروش 100 دستگاه باسكول گرديديم كه در فاز 1 آن تعداد 20 دستگاه تاكنون تحويل شده است. بدون ترديد با ارتقاء حساسيت و دقت سيستم هاي توليدي در آينده اي نه چندان دور جايگاه ويژه اي را در سطح جهان كسب خواهيم كرد.
نمايش
لينك هاي مفيد
سايت شركت فرد ايران ، سايت موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، سايت انجمن تولید کنندگان وسایل سنجش و توزین ایران، سايت سازمان بین المللی اندازه شناسی قانونی،شرکت سارتوریوس، سايت مرجع اطلاع رسانی باسکول سايت ،شرکت صنايع پارس سيوان الکتريک، نمايش سايت
نمايش
نقشه سايت
محصولات بخش بندي محصولات باسكول جاده‌اي باسكول دامپ تراك تبديل باسكول باسكول ريلي فونداسيون باسكول لودسل نشاندهنده جعبه تقسيم باسكولت باسكول كفه اي باسكول دامكش باسكول قله سنگ كش باسكول توزين فلزات باسكول آويز ترازو توزين بچينگ توزين هاپر تعمير و نگه داري باسكول قطعات محصول توزين باسكول محور كش نرم افزار سيستم هاي توزين خاص سيستم هاي هوشمند توزين گروه محصولات محصولات صنعتي محصولات تجاري پروژه هاي خاص پشتيباني پشتيباني محصول فرايند خريد محصول مشاوره خريد محصول راهنماي انتخاب محصول مقايسه محصولات فرايند درخواست خدمات درخواست مشاوره فني خدمات پس از فروش کاليبراسيون و استاندارد ثبت نارضايتي كاتالوگ محصولات فيلم هاي آموزشي دفترچه کاربري محصولات نشريات فني شرايط ضمانت محصولات راهنمايي نقشه سايت لينك هاي مفيد صادرات صادرات درباره شركت اطلاعات شركت گروه توزين الكتريك تاريخچه شركت گواهينامه ها ، جوايز و موفقيت ها فرصت هاي شغلي آدرس روي نقشه اخبار/تازه ها گالري در باره بنيانگذار هرم استراتژيك گروه خط مشي كيفيت ارتباط با ما اطلاعات تماس تماس با ما آدرس روي نقشه تماس اضطراري از من بپرسيد نمايندگي ها درخواست نمايندگي تكنسين هاي مجاز تعميرات منوهاي روي نوار اصلي منوهاي روي نوار اصلي مشاوره آنلاين پرسش و پاسخ ارسال پيامك
نمايش
آشنايي با اصطلاحات توزين
فرهنگ اصطلاحات توزين
نمايش
آشنايي با ابزار هاي اندازه گيري
آشنايي با ادوات اندازه گيري
نمايش
شرايط ضمانت محصولات
ضمانت صحيح محصول و رعايت شرايط گارانتي همواره يكي از دغدغه هاي اصلي مشتريان بوده است لذا گروه توزين الكتريك با رعايت حقوق مشتريان همواره سعي بر اين داشته كه حقوق مشتريان خود را در اين راستا رعايت نمايد بر اين اساس دوره تضمين كيفيت كالاي توليدي اين شركت با توجه به نوع محصول خريداري شده متفاوت مي باشد زمان شروع گارانتي از زمان شروع بهره برداري از سيستم توزين شروع مي گردد. تجهيزات الكترونيك سيستم توزين به صورت كلي و با توجه به نوع محصول خريداري شده از 12 ماه لغايت 36 ماه از لحاظ كاركرد گارانتي مي شود ولي با توجه به ورود برخي از تجهيزات الكترونيك غير استاندارد و نامعتبر در بازار ، در صورتي كه مشتريان اين تجهيزات را با آگاهي قبلي انتخاب نمايند صحت عملكرد اين تجهيزات شامل مدت گارانتي مذكور نمي شود زيرا تجهيزات عملكرد كاري دارند ولي ممكن است صحت در عملكرد نداشته باشند در مقابل شركت تجهيزات الكترونيكي ديگري را نيز دارد كه بدون قيد و شرط با اطمينان كامل از لحاظ عملكرد و صحت عملكرد تا 36 ماه كاملاً گارانتي مي گردد كه البته همه اين موارد در قبل از خريد محصول و در هنگام عقد قرارداد به مشتريان اعلام خواهد شد و در نهايت با انتخاب محصول مورد نظر از طرف مشتري مدت گارانتي و شرايط گارانتي تعيين و در قرارداد درج مي گردد. همچنين سازه سيستم هاي توزين با توجه به نوع محصول از 24 ماه الي 84 ماه گارانتي مي شود. پيش فرض اعتبار تضمين كيفيت كالا تامين برق شبکه شهري با ولتاژ استاندارد (220 ولت تك فاز) و بهره‌برداري و نگهداري سيستم توزين موضوع قرارداد برابر دفترچه راهنما و آموزش ميداني است . شايان ذكر است ضربات مكانيكي ، شوك الكتريكي ، رعد و برق ، ضربات ناشي از برخورد وسيله نقليه ، استفاده عملياتي از سيتم توزين بيش از حداكثر ظرفيت مورد استفاده اعلامي توسط مشتري (در مورد باسكول جاده اي استفاده از وسيله نقليه با بار محوري بالاتر) ، خوردگي مواد شيميائي و عدم نگهداري صحيح، ‌تعويض يا تعمير نشاندهنده باسكول توسط افراد غير مجاز (غير از تكنسين هاي رسمي شركت) مجموعه باسكول (تجهيزات الكترونيكي ، پلاتفرم و فونداسيون) را از شرايط گارانتي خارج مي نمايد. دوره پشتيباني پس از فروش با توجه به نوع سيستم توزين خريداري شده ، تا ده سال پس از تحويل مي باشد.گروه توزين الكتريك ملزم به تهيه ، تامين و تعميرات قطعات مكانيكي و الكترونيكي موضوع قرارداد در دوره تضمين مي باشد. شايان ذكر است پرداخت هزينه اياب و ذهاب در دوره تضمين با توجه به شرايط مندرج در قرارداد مشخص مي گردد.در مورد باسكول هاي جاده اي ظرفيت باسكول موضوع قرارداد بر اساس بار گسترده وارد بر آن مي باشد و دوره تضمين كالا در صورت رعايت حداكثر بار قابل توزين توسط باسكول (بار مجاز قابل تردد در جاده هاي كشور بر اساس مقررات حمل بار از سوي وزارت راه و شهرسازي) معتبر خواهد بود.با توجه به اينكه تنوع محصولات توليدي اين شركت زياد مي باشد ديگر شرايط مربوط به گارانتي هر محصول جداگانه در قرارداد ذكر مي گردد.
نمايش
نشريات فني
نشريه توزین الكتریک به عنوان سخن گوی صنعت توزین، با توجه به خلاء اطلاع رسانی در این صنعت و فقدان منبع و مرجع مطبوعاتی معتبر و مرتبط با صنعت توزین با هدف گسترش همدلی و انسجام كاركنان شركت با مشتريان، بالا بردن سطح خبررسانی درون سازمانی و برون سازماني در ابعاد آموزشی، علمی، اجتماعی و فرهنگی، انعكاس دستاوردهای صنعت توزين، ارتباط گسترده و مستمر با مشتريان به عنوان سرمايه اصلي اين شركت و شركت های همكار، به فعالیت درآوردن نیروهای بالقوه در صنعت توزین و حضور در جامعه مطبوعات، با شكل و محتوایی تازه در سال 1374، منتشر شد تا پاسخگوی نیازهای مخاطبان داخل و خارج از شركت باشد.فصلنامه توزین الكتریک در این راه برای پربارتر كردن محتوای خود، علاوه بر مطالبي كه بيشتر آن را تشكيل مي دهند و حاصل مطالعات و پژوهش های كارشناسان داخلی هستند، از اساتید دانشگاه ها و متخصصان صاحب نام و با تجربه نیز كه تحصیلات آكادمیک ارزشمندی دارند، استفاده می نماید. آمار به دست آمده از تعداد مشتركین و مخاطبان نشریه طی چندين شماره انتشار، بیانگر استقبال محافل علمی و دانشگاهی در رشته های مرتبط است. این حركت فرهنگی و مطبوعاتی افتخار آفرین كه در سال هاي ابتدايي نشر بصورت شمارگان محدود تهیه می شد و تنها در اختیار مدیران و سرپرستان قرار می گرفت هم اكنون با شمارگان بسیار بالا يعني در 10000 نسخه و با تعداد صفحات میانگین 48 صفحه در دو بخش فارسي و انگليسي، منتشر می شود كه مورد توجه مخاطبان خاص خود قرار گرفته است و با افكاری پر از شور و نشاط و قلم های رنگارنگ و با آینده ای روشن كه در انتظار اوست، برای زیبا سازی و غنای بیشتر تلاش مي كند. با توجه به درخواست مشتریان و مخاطبین شركت و به منظور دسترسی آسان به این نشریه مخاطبین محترم مي توانند نشریه را از طریق پرتال شركت نیز دریافت نمایند.
نمايش
دفترچه راهنماي كاربري محصولات
شركت توزين الكتريك همواره سعي بر آن داشته كه با استفاده از تكنولوژي هاي روز دنيا و استفاده از اساتيد فن در حوزه هاي مختلف اقدام به خدمات رساني مطلوب در همه حوزه ها به كليه مخاطبان خود نمايد در اين راستا واحد بازاريابي شركت با استفاده از نيرو هاي متخصص و كارآمد اقدام به شناسايي نيازهاي مشتريان خود نموده و براي هر محصول كاتالوگ مرتبطي را تهيه و در اختيار مخاطبان خود قرار داده است اين كاتالوگ ها به دو صورت چاپي و الكترونيكي قابل دريافت مي باشد جهت دريافت فايل كاتالوگ محصول خود مي توانيد از طريق ليستي كه در ذيل آمده است اقدام فرماييد.
نمايش
فيلم هاي آموزشي
شركت توزين الكتريك همواره سعي بر آن داشته كه با استفاده از تكنولوژي هاي روز دنيا و استفاده از اساتيد فن در حوزه هاي مختلف اقدام به خدمات رساني مطلوب در همه حوزه ها به كليه مخاطبان خود نمايد در اين راستا واحد سمعي بصري شركت با استفاده از نيرو هاي متخصص و كارآمد و تجهيزات به روز سينمايي اقدام به ساخت فيلم هاي مختلف آموزشي و معرفي شركت نموده است .جهت مشاهده فيلم هاي شركت مي توانيد از طريق ليستي كه در ذيل آمده است اقدام فرماييد.
نمايش
كاتالوگ محصولات
شركت توزين الكتريك همواره سعي بر آن داشته كه با استفاده از تكنولوژي هاي روز دنيا و استفاده از اساتيد فن در حوزه هاي مختلف اقدام به خدمات رساني مطلوب در همه حوزه ها به كليه مخاطبان خود نمايد در اين راستا واحد بازاريابي شركت با استفاده از نيرو هاي متخصص و كارآمد اقدام به شناسايي نيازهاي مشتريان خود نموده و براي هر محصول كاتالوگ مرتبطي را تهيه و در اختيار مخاطبان خود قرار داده است اين كاتالوگ ها به دو صورت چاپي و الكترونيكي قابل دريافت مي باشد جهت دريافت فايل كاتالوگ محصول خود مي توانيد از طريق ليستي كه در ذيل آمده است اقدام فرماييد.
نمايش
ثبت نارضايتي
در گروه توزين همه فعاليت‌ها و توانمندي‌ها بر اساس کسب رضايت حداکثري مشتريان به عنوان ولي نعمت اين بنگاه اقتصادي برنامه ريزي مي گردد لذا در صورتي که نسبت به محصولات و خدمات ما نارضايتي داريد خواهشمند است درخواست خود را ثبت نماييد، همکاران ما در اسرع وقت نسبت به پيگيري و اعلام نتيجه اقدام خواهند نمود.
نمايش
كاليبراسيون و استاندارد
شركت صنايع پارس سيوان الكتريك يكي از شركت هاي اقماري توزين الكتريك مي باشد كه فعاليت خود را به عنوان آزمايشگاه همكار اداره استاندارد در زمينه آزمون باسكول هاي وسايل نقليه چرخدار جاده اي ( استاندارد ملي 10274) از بدو اجرايي شدن استاندارد 10274 آغاز نموده است. اين شركت داراي بزرگترين و مجهزترين آزمايشگاه هاي سيار مدرن جهت تست انواع باسكول جاده اي در ايران، خاورميانه و جهان مي باشد هر آزمايشگاه شامل يك تريلر سيار و داراي تجهيزات لازمه نظير ارابه و ابزار آلات جانبي و تمام وزنه هاي مكعبي كه جمعا 21 تن وزنه استاندارد مي شوند مي باشد .تمامي اين آزمايشگاه ها توسط مركز ملي اندازه شناسي بررسي و صلاحيت آنها مورد تاييد قرار گرفته است. كليه آزمايشگاه مجهزبه سيستم ردياب جهت مديرت كنترل مسير مي باشد. جهت كاليراسيون باسكول خود كافيست فرم ذيل را تكميل نموده تا كارشناسان شركت در اولين فرصت با شما تماس بگيرند و جهت اعزام آزمايشگاه سيار به محل با شما هماهنگي لازم را به عمل آورند.
نمايش
خدمات پس از فروش
امور خدمات مشتريان گروه توزین الکتریک از دو بخش نصب و راه اندازی باسکول های جاده ای و سایر سیستم های توزین و خدمات پس از فروش تشکیل شده است که به صورت مستقل و هم پوشان عمل می کنند و تلاش برای جلب رضایت مشتریان را مهم ترین فاکتور برنامه ریزی خود می داند.در حال حاضر واحد نصب و راه اندازی با تجهیزات کامل و کادر فنی آموزش دیده در سرتا سر ایران به كلیه مشتریان سرویس لازم را ارائه می دهد . واحد خدمات پس از فروش نیز که مسئولیت نصب و راه اندازی سایر محصولات شرکت ( به جز باسکول های جاده ای ) و خدمات در دوران گارانتی و پس از آن را عهده دار است در همه استان های کشور با در اختیار گرفتن نیروی متخصص بومی به صورت مقیم حضور دارد. لذا در حال حاضر قادريم كه ماهيانه 200 دستگاه باسكول در مدل هاي متنوع ، ظرفيت مختلف و ابعاد گوناگون توليد نموده و نصب و راه اندازي نمايد. جهت استفاده از خدمات پس از فروش شركت كافيست فرم ذيل را تكميل نموده تا كارشناسان شركت در اولين فرصت با شما تماس بگيرند و جهت اعزام نيرو به محل با شما هماهنگي لازم را به عمل آورند
نمايش
در خواست مشاوره فني
مشاوران خدمات پس از فروش شركت توزين الكتريك آمادگي دارند تا با ارائه مشاوره آنلاين شما را نسبت به انتخاب بهترين مشاوره راهنمايي نمايند جهت دريافت مشاوره آنلاين خواهشمند است از طريق انتخاب گزينه ذيل اقدام نماييد.
نمايش
فرآيند درخواست خدمات
امور خدمات مشتريان گروه توزین الکتریک از دو بخش نصب و راه اندازی باسکول های جاده ای و سایر سیستم های توزین و خدمات پس از فروش تشکیل شده است که به صورت مستقل و هم پوشان عمل می کنند و تلاش برای جلب رضایت مشتریان را مهم ترین فاکتور برنامه ریزی خود می داند.در حال حاضر واحد نصب و راه اندازی با تجهیزات کامل و کادر فنی آموزش دیده در سرتا سر ایران به كلیه مشتریان سرویس لازم را ارائه می دهد . واحد خدمات پس از فروش نیز که مسئولیت نصب و راه اندازی سایر محصولات شرکت ( به جز باسکول های جاده ای ) و خدمات در دوران گارانتی و پس از آن را عهده دار است در همه استان های کشور با در اختیار گرفتن نیروی متخصص بومی به صورت مقیم حضور دارد. لذا در حال حاضر قادريم كه ماهيانه 200 دستگاه باسكول در مدل هاي متنوع ، ظرفيت مختلف و ابعاد گوناگون توليد نموده و نصب و راه اندازي و ارائه خدمات پس از فروش نماييم. جهت استفاده از خدمات پس از فروش شركت شما مي توانيد از طرق مختلف كه شرح آن در ذيل آمده است اقدام نماييد در اين صورت كارشناسان شركت در اولين فرصت با شما تماس خواهند گرفت و جهت اعزام نيرو به محل با شما هماهنگي لازم را به عمل آورند. تماس مستقيم با كارشناسان : كافي است از هر جاي ايران با خط ثابت و يا موبايل با شماره 021-8234 تماس بگيريد. كارشناسان بخش مديريت ارتباط با مشتريان با توجه به استان محل فعاليت و نوع درخواست ،ارتباط شما را با مشاوران خدمات پس از فروش برقرار نموده و درخواست شما را پيگيري مي نمايند. ارسال پيامك : كافي است عدد 2 را به 021-8234 پيامك كنيد. در اولين فرصت ،مشاوران واحد خدمات پس از فروش با شما تماس خواهند گرفت. ارسال فكس : درخواست خود را با ذكر مشخصات و شماره تماس به شماره تلفن 02188846662 ارسال نماييد. مشاوران واحد خدمات پس از فروش پس از دريافت فكس در اولين فرصت با شما تماس خواهند گرفت و درخواست شما را پيگيري مي نمايند. ارسال ايميل : مشخصات و شماره تماس خود را به همراه شرح درخواست ، به آدرس Support@towzin.com ارسال نماييد .مشاوران واحد خدمات پس از فروش پس از دريافت ايميل در اولين فرصت باشما تماس خواهند گرفت و درخواست شما را پيگيري مي نمايند. ثبت درخواست در سايت : كافيست فقط فرم خدمات پس از فروش را در قسمت پشتيباني تكميل نماييد. اين اطلاعات در سامانه جامع شركت ثبت و شما نسبت به درخواست خود كد رهگيري دريافت مي نماييد و دقايقي بعد مشاوران واحد خدمات پس از فروش با شما تماس مي گيرند. توجه مهم: دربرخي موارد صاحبان باسكول به هنگام نياز به خدمات پس از فروش به طور مستقيم و بدون اطلاع رساني به شركت سازنده باسكول با تكنسين ها و تعميركاران تماس برقرار نموده و براي رفع مشكل از آنها استمداد خدمات مي نمايند .برخي از اين تعميركاران نيز بدون اطلاع به شركت توليدكننده و براي ايجاد نفع شخصي، پس از حضور در محل و بررسي باسكول اقدام به نظري غيركارشناسي و غير واقعي در مورد ايراد باسكول مي نمايند و هزينه هاي گزاف و بيهوده دريافت مي نمايند لذا دريافت خدمات از اين گونه افراد مورد تاييد شركت نبوده و تضميني جهت انجام خدمات اين افراد از طرف شركت وجود ندارد لذا حتماً جهت دريافت خدمات پس از فروش مطمئن و مناسب از طريق ارتباط مستقيم با شركت اقدام نماييد
نمايش
مشاوره خريد محصول
ارائه مشاوره صحيح به مشتريان همواره از دغدغه هاي اصلي شرکت توزين الکتريک بوده است مشاوران فروش شرکت توزين همواره با گذراندن دوره هاي آموزشي تخصصي ضمن آشنايي با صنوف مختلف در کشور، نياز مشتريان و نحوه و هدف استفاده از سيستم توزين را شناسايي نموده و سعي بر آن داشته تا بهترين محصول پيشنهادي را به مشتريان معرفي نمايند تا مشتريان ما بتوانند با پرداخت بهينه ترين و اقتصادي ترين هزينه، بهترين سيستم توزين را انتخاب و استفاده نمايند. از اين رو و به منظور پوشش نياز هاي تمامي مشتريان با هر سطح توقع و استانداردي، با در اختيار داشتن بيش از 40000 متر مربع فضاي توليد ضمن داشتن بزرگترين کارخانه توليد باسکول جاده اي و سيستم هاي توزين در خاورميانه اقدام به توليد انواع باسکول جاده اي و سيستم هاي توزين صنعتي در مدل هاي متنوع و مختلف و مطابق با نياز همه صنوف فعال در کشور نموده است مشاوران شرکت توزين آماده پاسخگويي به شما مشتريان محترم مي باشد جهت استفاده از خدمات مشاوره اي رايگان شرکت کافيست فرم ذيل را تکميل نموده تا مشاوران ما در اولين فرصت با شما تماس بگيرند.
نمايش
سيستم هاي توزين خاص
گروه توزین الکتریک به عنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های توزین در خاورمیانه، با راه اندازي واحد فني و مهندسي متشكل از مهندسين مجرب عمران، مكانيك، نرم افزار، الكترونيك و كامپيوتر و با به كارگيري از نيروهاي توانمند و متخصص داخلي و امکانات گسترده خود نسبت به تولید انواع سیستم های توزین پروژه اي طبق سفارش مشتریان اقدام می نماید. شعار ما و رسالت ما در طراحي سيستم هاي توزين خاص و يا پروژه اي اين است كه: " آنچه با توزين سر و كار دارد ما مي سازيم" لذا در اين مسير مي توانيم سيستم هاي توزين مختلفي را طراحي و توليد نماييم كه به برخي از آنها در ذيل اشاره مي نماييم: توزين بشكه پركن و گالن پركن توزین هاپر توزین رولیک ( غلطان ) توزین مخلوط کننده ( Mixer ) توزین بچینگ توزین کشتارگاهی توزين مخزن سبد توزين ميله گرد سيستم توزين شمش كيسه وزن كن توزين ميكسر سيستم توزين فرودگاهي توزين پاتيل مواد مذاب توزين ورق كوئل و ...
نمايش
تعمير و نگهداري باسكول
باسكول وسيله ابزاردقيقي است كه مي بايست همواره در طول زمان بهره برداري اندازه گيري دقيق وقابل اطميناني را براي صاحب خود داشته باشد پس وظيفه اصلي يك باسكول انجام اندازه گيري دقيق و قابل اطمينان همواره در طول زمان بهره برداري مي باشد. باسكول ها مي توانند با تركيبي از مواد مختلف و در مدل هاي مختلف و با شرايط متفاوت درتوليد ساخته شوند ولي مهم اطمينان از عملكرد باسكول يعني اندازه گيري دقيق و قابل اطمينان همواره در طول زمان بهره برداري مي باشد. لذا وظيفه اصلي يك باسكول نيز فقط و فقط اندازه گيري دقيق و قابل اطمينان همواره در طول زمان بهره برداري مي‌باشد با توجه به مطالب مذكور وظيفه ذاتي يك باسكول يعني اندازه گيري دقيق و قابل اطمينان همواره در طول زمان بهره برداري بسيار مهم تر از مواد به كار رفته در ساخت و نوع قطعات پكيج يك باسكول و يا شكل ظاهري آن مي‌باشد زيرا زماني كه يك باسكول به وظيفه اصلي خود همواره در طول زمان بهره برداري درست عمل نمايد مي توان اطمينان حاصل نمود كه قطعا طراحي، مواد و قطعات به كار رفته در ساخت آن و توليد آن مطابق با اصول مهندسي و استانداردهاي ملي و بين المللي بوده است. توزين غير دقيق يك باسكول مي تواند در كوتاه مدت معادل چند برابر ارزش اقتصادي باسكول را به صاحب آن تحميل نمايد اين موضوع به راحتي و يك حساب و كتاب ساده قابل اثبات مي باشد يكي از راه هايي كه مي توان ازآن طريق ازعملكرد باسكول اطمينان حاصل نمود تعمير و نگهداري صحيح باسكول مي باشد.
نمايش
نرم افزار
گروه توزين الكتريك با اتكا بر سوابق خود در طراحي و توليد سيستم هاي توزين جاده اي و صنعتي و با بررسي دقيق نيازهاي كاربران و صاحبان باسكول و هم فكري متوليان علم و فناوري اقدام به تهيه نرم افزار جامع اتوماسيون توزين نموده است اين نرم افزار جامع كه داراي ويژگي هاي منحصر به فرد بسياري مي باشد، مي تواند با اتصال به سيستم نشاندهنده باسكول اطلاعات را با دقت كامل ثبت و ضبط نموده و در مواقع مورد نياز اقدام به ارائه خروجي نمايد. اين نرم افزار در چند نسخه مختلف ، بر اساس قابليت هاي متفاوت بوده و قابل استفاده براي تمامي صنوف نيازمند به توزين اعم از سيستم هاي توزين صنعتي و يا باسكول هاي جاده اي مي‌باشد.
نمايش
قطعات محصول توزين
يك سيستم توزين از قطعات مختلفي تشكيل مي گردد به عنوان نمونه باسكول هاي جاده اي از قسمت هاي مختلفي نظير صفحه باسكول(پلاتفرم باسكول)، لودسل، فونداسيون، جي باكس و نشاندهنده تشكيل شده است در مورد ساير سيستم هاي توزين نيز همين طور مي باشد و هر كدام از قسمت هاي مختلفي تشكيل گرديده است شركت توزين الكتريك با توجه به سابقه حضور 20 سال در عرصه صنعت توزين كشور و 40000 متر فضاي توليدي كارخانجات آمادگي دارد كليه قطعات و ادوات سيستم هاي توزين نظير پلاتفرم باسكول جاده اي ، انواع لودسل، نشاندهنده توزين و .... را با پايين ترين قيمت موجود در بازار براي كليه مشتريان ، ديگر شركت ها و افراد فعال در اين حوزه توليد و يا تامين نمايد.
نمايش
باسكول محوركش
باسکول‏ محورکش نوعي از باسكول مي باشد كه جهت توزین هم زمان محور هاي وسيله نقليه استفاده مي گردد. اين باسكول قابليت دارد كه وزن هر محور را به صورت جداگانه اندازه گيري نموده و در نهايت با اندازه گيري همه محور ها وزن كلي را به شما نمايش دهد اين نوع باسكول به راحتي قابل حمل و نقل و جابجايي بوده و داراي نرم افزار پيشرفته جهت پردازش اطلاعات توزين مي باشد.
نمايش
توزین هاپر
سیستم توزین هاپر طبق برنامه داده شده پس از دریافت مواد از ورودی های مختلف حلزونی ، باکت الواتور و یا پمپ و رسیدن به وزن دلخواه، فرمان قطع مواد را به نیرو محرکه سیستم ها صادر می‌کند. اين محصول داراي ظرفيت‌های قابل تغيير بنا به درخواست مشتری می‌باشد و کاربرد آن معمولاً در کارخانجات تولید مصالح ساختمانی ، صنایع غذایی ، صنایع شوینده و ... است.
نمايش
توزين بچينگ
سيستم‌های توزين مخلوط كننده (Mixer) براي تركيب مواد مختلف در كارخانجات مورد استفاده قرار می‌گيرد. اين دستگاه‌ها در شركت‌های مختلف و با توجه به نوع كاربري معمولاً به ابعاد مختلف و روی 3 پايه، 4 پايه و يا دستک قرار گرفته‌اند. توزين مخلوط كننده، قابل نصب بر روی سيستم‌های مختلف موجود در كارخانجات را دارد و حسگر‌های وزن (لودسل) در زير پايه‌ها و يا دستک‌ها قرار مي گيرد. اين سيستم طبق برنامه كاربر از هر مخزن به ميزان معينی مواد دريافت نموده و پس از مخلوط كردن مواد و بر طبق برنامه بخشی از اين مواد و يا كل آن را تخليه می‌نمايد.
نمايش
ترازو
ترازو هاي فروشگاهي توزين الكتريك جهت استفاده در فروشگاه ها در ظرفيت 50 الي 110 كيلوگرم و به صورت محدود توليد و به بازار ارائه مي گردد.
نمايش
باسكول آويز
اين دستگاه جهت اندازه گيري وزن بار جابجا شده با انواع جرثقيل مورد استفاده قرار مي گيرد و در ظرفيت هاي 100 تا 20000 كيلوگرم موجود مي باشد. به دليل ماهيت و روش اندازه گيري وزن در اين دستگاه دقت اندازه گيري آن نسبت به ساير باسكول ها پايين تر است اين دستگاه در دو نوع كنترلي و راديويي مي باشد. باسكول آويز كنترلي مدل
نمايش
باسكول توزين فلزات
اين باسكول جهت توزين رول هاي فلزات مورد استفاده قرار مي گيرد. اين باسكول در ابعاد مختلف و در تناژ مختلف مطابق با درخواست مشتري قابل توليد و عرضه خواهد بود.
نمايش
باسكول قله سنگ كش
اين باسكول جهت توزين قطعات بزرگ سنگ(قله سنگ) مورد استفاده قرار مي گيرد. اين باسكول در ابعاد مختلف و در تناژ مختلف مطابق با درخواست مشتري قابل توليد و عرضه خواهد بود.
نمايش
باسکول دام كش
اين باسكول جهت توزين انواع دام مورد استفاده قرار مي گيرد و در ابعاد و ظرفيت هاي مختلف مطابق با درخواست مشتري نيز قابل توليد و عرضه خواهد بود.
نمايش
باسکول کفه ای
اين دستگاه توزين با ساختار فلزي يكپارچه، طراحي فوق العاده مناسب براي توزين مواد مختلف در انبارها، ميوه فروشي و ديگر صنايع در ظرفيت هاي 1 الي 40 تن و در ابعاد كفه 1×1 تا 3×3 مترتوليد و ارائه مي گردد.
نمايش
باسكولت
اين دستگاه توزين با ساختار فلزي يكپارچه، طراحي فوق العاده مناسب براي توزين مواد مختلف در صنايع نساجي، غذايي، شيميايي، دارويي و. . . در ظرفيت هاي 100 الي 500 كيلوگرم و در ابعاد كفه50×50 و 70×70 توليد و ارائه مي گردد.
نمايش
جعبه تقسيم
جانكشن باكس وسيله اي است كه وظيفه اتصال لودسل ها به يكديگر و يكسان سازي نقاط مختلف باسكول از لحاظ نمايش وزن را بر عهده دارد. اهميت جانكشن باكس تا جايي است كه نهايت دقت لودسل و نشاندهنده باسكول به دقت آن وابسته است. امروزه در باسكول هاي تمام الكترونيك شاهد مشكلاتي هستيم كه ناشي از عدم شناخت اين وسيله مهم الكترونيكي است كه با يك ولتاژ بسيار كوچك در لودسل سر و كار دارد. جعبه تقسيم مدل ضد رطوبت تنها جعبه تقسيمي است كه قسمت الكترونيكي آن ضد رطوبت مي باشد. اين ويژگي در جعبه تقسيم هاي ديگر وجود ندارد و با كمترين رطوبت صدها كيلوگرم خطا در توزين ايجاد مي نمايد.
نمايش
نشاندهنده
نمايش نيروي اندازه گيري شده توسط لودسل ها به صورت وزن بر عهده نشاندهنده است. امكانات اين دستگاه مي‌تواند بسيار ساده و يا با تجهيزات پيشرفته‌تري مانند داراي چاپگر و يا امكان اتصال به آن، داراي صفحه كليد تمام حروف و يا امكان اتصال مستقيم به آن، داراي درگاه‌هاي مختلف ارتباطي با ديگر تجهيزات الكترونيكي و يا امكان اتصال به رايانه به منظور استفاده از نمايشگر رايانه به جاي نمايشگر نشان‌دهنده باشد. قطعاتي كه در ساخت نشان‌دهنده به كار مي‌رود مي‌تواند داراي حساسيت و ظرافت بالا و نيز طيف وسيعي از كيفيت و دقت‌ ‌باشد؛ كه اگر از انواع مرغوب انتخاب نشده باشد، باعث به وجود آمدن خطاي زيادي در نشان دادن عدد صحيح وزن مي‌گردد. نشاندهنده ها در ايران به دو صورت صنعتي و تجاري توليد مي شوند و برخي نيز وارداتي بوده كه قابليت پشتيباني زبان فارسي و امكانات مورد نياز در كشورمان را ندارند شركت توزين الكتريك با استفاده از تكنولوژي ها نوين و استفاده از متخصصين توانمند داخلي اقدام به طراحي و توليد نشاندهنده هاي مختلف با قابليت هاي متفاوت مي نمايد.
نمايش
لودسل
لودسل سلول حسگر وزنی است که در سیستم های توزین مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تغییرات وزن را بر اساس تغییرات ولتاژ بر اساس وزن بار وارده حس کرده و آن را به نشاندهنده الکترونیکی منتقل می نمايد. لودسل ها دارای انواع مختلفی هستند که از آن جمله لودسل فشاری ، لودسل کششی و لودسل خمشی را می توان نام برد. لودسل هاي فشاري مخصوص انواع باسكول جاده اي بوده و لودسل خمشي مخصوص ترازو و سيستم هاي توزين تجاري و لودسل كششي مخصوص سيستم هاي توزين آويز مي باشد. هر کدام از این انواع ، با کلاس های مختلفی تقسیم می شود . لودسل هاي فشاري در كلاس هاي تجاري C3 تا C6 توليد و به بازار عرضه مي شوند. كه كلاس C3 پايين ترين نوع و كلاس C6 بالاترين كلاس توليدي مي‌باشد. هر لودسل دارای مشخصاتی نظیر کلاس ارائه شده می باشد کلاس هر لودسل بیانگر موارد مختلفی از جمله دقت لودسل , ظرفیت لودسل و تعداد قسمت های تقسیم شده بر حسب استاندارد است. پارامترهای مهمی در شناسایی و مقایسه قابلیت های یک لودسل با سایر لودسل ها وجود دارد که از آن جمله می توان به : حد ایمن بار الکتریکی، حداکثر بار ایمن (مکانیکی )، محدوده دمای تصحیح شده، گستره درجه حرارت کاری،گستره درجه حرارت انبار،گستره ولتاژ ورودی تحریک، حداقل مقدار قابل اندازه گیری، خروجی اسمی،مقاومت اهمی ورودی،مقاومت اهمی خروجی،خطای در خروجی، خطای صفر ،خطای مرکب،خزش، خطای تکرارپذیری و تاثیرات درجه حرارت بروی حساسیت لودسل( در حالت بدون بار ) اشاره نمود.
نمايش
تبديل باسكول
باسكول هاي مكانيك و نيم الكترونيك با وجود كيفيت و دقت مناسب در اكثر موارد به دليل مستعمل شدن قطعات تجهيزات توزين مكانيكي نظير اهرم، تيغچه و بالشتك، به مرور زمان دقت خود را از دست داده و نيازمند تعميرات مي باشند. بهترين روش براي اين كار تبديل اين باسكول ها به باسكول نيم الكترونيك يا تمام الكترونيك مي باشد. در تبديل باسكول هاي مكانيكي به باسكول نيم الكترونيك يا تمام الكترونيك با توجه به قديمي بودن سازه ها مي بايست كليه ادوات و سازه باسكول مورد ارزيابي كارشناسان قرار گيرد. شركت توزين الكتريك با تيم كارشناسي قوي آماده بازديد از باسكول مكانيك شما و تبديل آن به نيمه الكترونيك و يا تمام الكترونيك مي باشد.
نمايش
فونداسيون باسكول
سازه زيرين باسکول مي‌باشد، كه از ميلگردهاي به هم كلاف شده‌ و صفحه(بيس پليت‌) هايي جهت محل قرارگيري حسگرهاي وزن يا لودسل‌ها تشكيل شده است،‌ و فضاي بين ميلگردها را پس از قالب‌گيري با بتن پر مي‌نمايند. نقش فونداسيون آن است كه با كلاف و يكپارچه شدن با ديگر نقاط اعمال نيروي وزن، و گسترده‌ تر نمودن مجموع سطوحي كه وزن كل به آن اعمال مي‌شود، فشار ناشي از وزن بار را كاهش داده و مانع از نشست و فرو رفتن آن به داخل زمين شود. استقرار صحيح باسكول در محل نصب و انتقال صحيح بار به زمين از وظايف مهم فونداسيون مي باشد. اهميت اين جزء تا آن جايي است كه 30 % از دقت باسكول به كيفيت و نحوه اجراي آن وابسته است. انواع فونداسيون از نظر نوع اجرا به دو صورت اجرا در محل و پيش ساخته مي باشد. نكته قابل توجه در مورد فونداسيون‌هاي پيش‌ساخته آن است كه سرعت اجراي سازه و نيز مقاومت بتن (به شرط اجرا تحت شرايط و مواد كنترل شده و عمل‌آوري مناسب بتن) در آن بيشتر، و هزينه آن به دليل ميزان گودبرداري كمتر از حالت اجراي فونداسيون در محل مي‌باشد.
نمايش
باسکول دامپ تراک
باسکول دامپ تراک يکي از محصولات گروه صنعتي توزين الکتريک مي باشد
نمايش
باسکول جاده اي
باسکول جاده اي دستگاهي است که وسايل نقليه جاده اي اعم از کاميون، تريلر و کمر شکن را در يک مرحله و با استفاده از نيروي جاذبه زمين توزين مي کند باسکول هاي ساخت گروه توزين الکتريک به طور معمول در دو نوع روي زمين و داخل زمين و در ظرفيت هاي 5 الي 200 تن و در ابعاد 2×4 متر الي 4×24 متر توليد مي گردند. اين باسکول ها با توجه به صنف مشتري و نوع کاربري باسکول در سه نوع تجاري، صنعتي و سنگين طراحي و توليد مي گردد .همچنين باسکول هاي جاده اي با توجه به مواد به کار رفته در ساخت آن در سه نوع مرکب، تمام فلز و بتن فلز ساخته مي شوند. در باسکول هاي مرکب جنس شاسي و صفحه باسکول از بتن مسلح مي باشد. در باسکول هاي تمام فلز شاسي فلزي وظيفه اصلي تحمل و انتقال بار به لودسل ها را بر عهده دارد در اين باسکول ها علاوه بر شاسي اصلي، صفحه هم به صورت ترکيبي از تيرآهن و ورق ساخته شده است و در باسکول هاي بتن فلز جنس شاسي از فلز و جنس صفحه باسکول از بتن مسلح مي باشد.تمامي باسکول هاي ساخت گروه توزين در ابعاد و ظرفيت هاي خاص طبق درخواست مشتري قابل طراحي و توليد خواهد بود.
نمايش
باسكول مركب روي زمين مدل P30
تمايز درخور توجه سازه هاي بتني در مقايسه با ديگر سازه ها گروه توزين را بر آن داشت تا با انجام مطالعات گسترده و اخذ مشاوره هاي لازم از متخصصين فن در صنعت و دانشگاه، اقدام به انتقال تکنولوژي ساخت سيستم هاي توزين به خصوص باسکول هاي جاده اي از کشورهاي چک و آلمان نموده و اين باسکول هاي منحصر به فرد را باسکول مرکب بنامد. در اين نوع باسکول ها جنس شاسي و صفحه باسکول از بتن مسلح مي باشد و با توجه به صنف مشتري و نوع کاربري باسکول در سه نوع تجاري، صنعتي و سنگين طراحي و توليد مي گردد. تمامي مراحل ساخت و عمل آوري بتن اين نوع باسکول ها در کارخانه و تحت شرايط کاملاً استاندارد و کنترل شده صورت مي پذيرد و پس از آماده سازي به محل نصب باسکول حمل و به راحتي نصب مي گردد
نمايش